RADY, ČLÁNKY PARTNERŮ

Rady, tipy, komerční sdělení, články partnerů.

Dětem oficiálně začaly prázdniny, dospělí mají zamluvený termín na dovolenou a všichni plánují přes léto spoustu volnočasových aktivit i cest, ať už v tuzemsku, nebo v zahraničí. A to znamená jediné - auto bude v letních měsících v provozu více než kdykoli jindy a na nejrůznější cesty za poznáním i odpočinkem ho budou využívat i sváteční řidiči....

Blíží se dva nejoblíbenější měsíce v roce pro děti školou povinné. Každoročně však policejní statistiky dokládají, že právě v červenci a v srpnu roste riziko dopravních nehod s účastí dětí.

Imobilizéry najdeme v dnešní době prakticky v každém autě. Jejich hlavním úkolem je ochrana auta před odcizením, někdy však dokážou pozlobit i samotného vlastníka vozidla. To se může projevit kupříkladu nedokonalým centrálním zamykáním, zpožděnou reakcí klíče nebo dokonce tím, že vůz nepůjde nastartovat a motor se pouze protočí spolu se zazněním...

Když si pronajímáme domy, byty a svatební šaty, proč bychom si nemohli pronajmout automobil? Mohli! A to za velmi výhodných podmínek. Bez vozu se většina z nás v současné době neobejde. V jedné rodině jich často najdeme hned několik.

Dali jste si novoroční předsevzetí, že budete více aktivní a že budete více sportovat? Chcete si v roce 2021 užívat aktivního života? Tak to je velká výzva hlavně pro vaši vytrvalost, odhodlání a pevnou vůli. Ať už jste začínající sportovec nebo profesionál, určitě oceníte pár tipů na komfortnější přípravu ke sportování.