NOVINKY, ČLÁNKY O AUTECH

Zajímají vás auto novinky a aktuální články o autech? Online magazín AutoRedakce.cz vám přináší články o nových modelech vozů, technologických inovacích ve světě automobilového průmyslu a atraktivní rozvernou erotiku zdarma nejen pro řidiče a fanoušky aut.

Většina malých ratolestí není vybíravá, co se hraček týče. V podstatě můžete dát dítěti jakoukoliv hračku a je velice pravděpodobné, že bude naprosto spokojené. Sice děti nejsou obecně na hračky příliš náročné, ovšem rodiče by měli být. Hraní je totiž důležité pro sociální, emocionální, fyzický a duševní vývoj.

V dnešní rychlé době se všechno neustále zdokonaluje. Není tomu samozřejmě jinak ani u automobilů. A nejen u aut, ale k velkému vývoji došlo i v oblasti bezpečnostních prvků vozidla. Když se vrátíme o třicet let nazpátek, auta neměla ani airbagy, natož například asistenční systém ABS.

Nosiče na kola jsou nezbytným příslušenstvím pro cyklisty, jenž rádi ze sedla jízdního kola různé kouty České republiky, ale i Evropy. Nosič na kolo zajistí pohodlnou přepravu bicyklu bez nutnosti jeho uložení do interiéru vozu, kde na něho hlavně rodiny s dětmi už nemají místo. Na co si dát pozor při výběru nosiče na kolo? Jaký typ nosiče zvolit?...

Ideanomics (Nasdaq: IDEX), globální společnost, která se věnuje urychlení komerčního využívání elektrických vozidel, ve čtvrtek oznámila, že její dceřiná společnost Energica poskytne 88 motocyklů EsseEsse9+ pro nadcházející summit G20 na indonéském Bali. Jde o zatím vůbec největší jednotlivou zakázku společnosti Energica v hodnotě téměř dva miliony...

Baví tě erotika zdarma?