ČLÁNKY O AUTECH

TIP REDAKCE: Vstupte do světa MMA a celebrit. Přečtěte si rozhovory s osobnostmi.

Společnost Hecht Motors představuje nový elektrický skútr Equis. Skútr nabízí moderní sportovní design, výkonný motor a dojezd až 60 km. Je ideálním dopravním prostředkem jak do města, tak na venkov. Equis je tichý stroj, který neprodukuje žádné zplodiny, šetří přírodu a nabízí levný provoz.

Hledáte správné autodíly pro své vozidlo? Nejste si jisti, jak se do toho pustit? Nezoufejte! V tomto praktickém průvodci vám poskytneme užitečné rady a tipy, které vám pomohou vybrat správné autodíly pro vaše vozidlo. Připravte se na jednodušší a úspěšný nákup autodílů!

Rádi si hýčkáte svého plechového miláčka na čtyřech kolech? Dopřejte mu perfektní lesk jako blesk a čistotu. Pravidelná údržba, čištění a opečovávání auta se vám vrátí na jeho jedinečném vzhledu. Vsaďte na kvalitní autokosmetiku, která se postará i o odstranění té nejhorší špíny a propůjčí automobilu potřebný lesk.

Při provozu automobilu se setkáváme s různými zvuky, které nám poskytují informace o stavu a funkčnosti vozidla. Jedním z těchto zvuků může být i hlučný chod turbodmychadla. Pokud vám turbodmychadlo vydává nezvyklé zvuky nebo je příliš hlučné, může to být známkou potřeby nutné opravy. Repasovaná turba nabízejí skvělé řešení, které nejen zajišťuje ...

CUPRA

15.05.2023

Značky CUPRA a SEAT se znovu vracejí na autosalon Automobile Barcelona, na němž prezentují své nejnovější inovace a silné zaměření společnosti na vývoj elektromobilů a Barcelonu.

V dnešní době si nedokážeme představit život bez pořádného dopravního prostředku. Díky němu dokážeme rychle vyřídit nákup, jsme v práci raz dva, snadno přepravíme děti na kroužky a o víkendu můžeme zajet na výlet. To platí v situaci, kdy nemusíme řešit poškození některého z dílů. Co si počít s vadným katalyzátorem?

Mladá Boleslav, 5. května 2023 – Škoda Auto ve spolupráci s autorizovaným prodejcem LAURETA AUTO dnes v Mladé Boleslavi předala zástupcům Asociace autoškol ČR 15 nových vozů Škoda. Kromě deseti nejnovějších modelů Škoda Fabia byly mezi předanými automobily také modely Kamiq, Scala a Karoq. Jedná se o pokračující spolupráci mezi českou automobilkou...

Zajímají vás auto novinky a aktuální články o autech? Online magazín AutoRedakce.cz vám přináší informace o nových modelech vozů, technologických inovacích ve světě automobilového průmyslu a další zprávy nejen pro řidiče a fanoušky aut.