Proč parkovat až na pražském letišti a jak na to?

22.08.2022

Ideální dovolená je taková dovolená, kterou prožijeme v absolutní pohodě. Jenomže ta obvykle začíná až v momentě, kdy sedíme v letadle a máme za sebou nezbytné úkony, včetně zaparkování vozidla, v co nejkratší vzdálenosti od letiště. Ve skutečnosti je však možné provést letištní transfer ještě o něco lépe, než jste si doposud mysleli. Možná vám totiž uniklo, že parkovat je možné přímo v letištním areálu. Jak taková akce probíhá a kolik vás bude stát?

Parkovat na pražském letišti může každý

Na Letiště Václava Havla Praha se dá dostat různými způsoby. Doprava vlastním autem je optimální volbou pro každého, kdo se nechce podřizovat jízdním řádům veřejné dopravy, a navíc se spoléhat na to, že spoje nebudou mít zpoždění. A nabízí se ještě jedna výhoda - pokud se rozhodnete parkovat na pražském letišti, nebudete muset řešit přestupy.

Shrnuto a podtrženo, doprava na letiště vlastním vozem a následný parking v letištním areálu se jeví jako nejkomfortnější a časově nejvýhodnější řešení. Takže jak na to?

Bezkontaktní předání se Smile Parking

Parkování přímo na pražském letišti umožňuje služba Smile Parking, kterou provozuje společnost Premium Infinity. Během pandemie koronaviru byl proces předání vozu upraven tak, aby probíhal bezkontaktně - a tedy ještě rychleji než předtím.

Jakmile dorazíte na letiště a zaparkujete na předem rezervovaném místě (na parkovišti EUROPORT u terminálu č. 2), v prvním patře stejné budovy vložíte klíče do boxu na ukládání klíčů a o nic víc se nestaráte.

Co bude s vaším automobilem v době vaší dovolené?

Až odevzdáte klíčky a odeberete se do odletové haly, profesionální řidič Smile Parkingu vaše auto přeparkuje na zabezpečené parkoviště nedaleko letiště. Po příletu na vás bude vozidlo čekat tam, kde jste ho viděli naposledy - a v případě zájmu kompletně vyčištěné a vydezinfikované.

Cena za parkování na letišti závisí na vytíženosti a délce rezervace. Bližší informace najdete na smileparking.cz.

komerční sdělení