Hrnky s potiskem aut či motorek jako dárek

04.07.2022

Co darovat milovníkovi rychlých strojů? Jistě byste mu rádi dopřáli skvělé auto či motorku, po níž tak touží. Takové dárky jsou však nad finanční možnosti většiny z nás. S trochou štěstí byste mu mohli dopřát třeba hodinovou jízdu v takovém žihadle. Tato adrenalinová záležitost ale stojí také pár tisíc korun. Potřebujete levnější dárek? Máme pro vás tip.

I maličkost potěší, když je vybrána srdcem a s ohledem na koníčky, které má dotyčný rád. A pokud má rád auta, motorky, traktory či jakákoliv jiná vozidla, na dárku by se to mělo odrazit. Nemusíte vymýšlet nic speciálního. Potěší například hrnky s potiskem oblíbených vozidel.

Hrnek s potiskem jako praktický dárek

Většina mužů opravdu není příznivcem dárků, které jsou k ničemu, jen se na ně chytá prach. A ženy, které propadly kouzlu automobilů či motorek, mají pravděpodobně stejný názor. Pro takovou sortu lidí jsou hrnky s potiskem skvělým dárkem. Hrnek je totiž dárek praktický. Vyberete-li menší, poslouží kupříkladu na kávu nebo na čaj. Koupíte-li pořádný hrnek, možná si do něj dotyčný bude dávat i polévku či snídaňové cereálie s jogurtem.

Jak hrnek nechat vyzdobit?

Kouzlo hrnků s potiskem spočívá právě v tom, co na ně necháte natisknout. Ideální samozřejmě je, pokud máte nějakou skutečně originální fotku. Vždycky ale můžete pohledat obrázky na internetu, třeba obrázky nějakého pěkného žihadla. Obrázek pak doplníte například vtipným nápisem, mottem, odkazem obdarovaného apod. Čím větší hrneček, tím více se toho na něj vejde. Pěkně vypadají i potištěné plecháčky.

Kde ho nechat vyrobit?

Přece online. Na Dareckyodsrdce.cz si jednoduše vyberete typ hrnečku, nahrajete podklady, přidáte konkrétní pokyny k výrobě (např. že si přejete roztáhnout obrázek na maximum velikosti) a pak už jen počkáte na jeho zhotovení. A dárek je na světě.

komerční sdělení

Fotka od Mistery08 z Pixabay