Čištění odpadu a kanalizace zvládne nejlépe odborník

25.03.2022

Ucpaný záchod, dřez nebo umyvadlo představují nepříjemný problém, který dokáže pořádně potrápit i lidi, kteří si v domácnosti dokáží zdatně poradit s nejednou záležitostí. Někdy lze zajistit nápravu svépomocí, zdaleka se ale nejedná o příjemnou práci. Často navíc ani dostupné prostředky nemusí na daný úkol stačit. Chemické čističe si dokáží poradit s částí usazenin, pevnou zátku ale uvolnit nedokáží. To samé platí u zvonu na odpady a instalatérského pera. Návštěva odborníka, který se na čištění odpadu a kanalizace specializuje, je často nezbytná.

Ucpaný záchod nebo odpad si nezřídka vyberou tu nejnevhodnější chvíli

Ucpaný záchod, dřez nebo odtok vany nepotěší nikdy. Obvykle si ale v souladu s Murphyho zákony vyberou přesně ten okamžik, kdy pořádáte oslavu nebo vám na několik dní dorazila několikačlenná návštěva. Mnoho domácností v České republice má navíc i v dnešní době k dispozici jedinou toaletu a koupelnu. 

Problém je proto třeba vyřešit pokud možno okamžitě. Zejména v případě ucpaného záchodu platí, že včera bylo pozdě. 

K podobným událostem navíc často dochází v nočních hodinách nebo o víkendu, kdy si většina lidí užívá zasloužené volno. Naštěstí je tu však firma Herčík a Kříž. Působí v celé Praze a ve Středočeském kraji. Navíc disponuje čtrnácti vozy s profesionální a výkonnou technikou, díky čemuž dokáže zajistit dobrou dostupnost služeb.

Provozní doba:
Po - Pá: 6:30 - 18:00
So, Ne a svátky: 8:00 - 17:00

V případě nouze volejte specialisty na čištění kanalizace, kteří si poradí s každým problémem

Pracovníci firmy Herčík a Kříž se specializuje na čištění odpadu a čištění kanalizace. Pomoc u ní najdete nejen, když se odpad obyčejně ucpe, ale také když přetéká. A na jedničku si poradí i s ucpanými stupačkami ve vícepodlažních domech.

komerční sdělení

Fotka od Capital Dudes z Pixabay