Podnikáte v automobilovém průmyslu? Neměl by vám chybět CRM systém

12.08.2022

Podnikatelé i firmy stále častěji využívají moderní technologie a programy k tomu, aby mohli svůj byznys posouvat vpřed. Zatímco někteří tráví mnoho času vyčerpávajícími a stereotypními činnostmi, někteří je už dávno zautomatizovali a řídí firmu efektivně. 

Ať už opravujete auta, půjčujete je nebo snad vyrábíte díly, zajisté potřebujete evidovat zakázky, komunikovat se zákazníky, fakturovat hotové práce a sledovat, v jakém stavu jsou objednávky. Nepotřebujete na to celou řadu nástrojů, vše můžete ovládat skrze kvalitní CRM systém.

Od řízení projektů až po zaměstnance

Skrze CRM systém můžete komplexně řídit celou firmu za pomoci jediného nástroje. CRM systémy se mezi sebou liší, v tuzemsku je nejpokročilejším AutoCRM, který je v češtině a ačkoliv disponuje velkým množstvím funkcí, přizpůsobí se vašemu oboru podnikání tak, aby obsahoval jen ty funkce, jaké potřebujete. Umožní vám kompletní projektové řízení. Můžete zde evidovat a plánovat zakázky, přiřazovat je zaměstnancům a sledovat, v jakém jsou stavu. Můžete zde se zaměstnanci komunikovat a sledovat o nich důležité informace, od docházky až po jejich efektivitu.

Můžete zde evidovat kontakty, komunikovat se zákazníky, posílat jim nabídky nebo odsud hromadně rozesílat newslettery.

komerční sdělení