Elektrický vysokozdvižný vozík je přímo nabitý technologiemi. V čem poráží starší sourozence?

16.05.2022

Technologický vývoj se samozřejmě nevyhýbá ani oblasti skladové logistiky, přičemž každá sebemenší vychytávka přímo či nepřímo zvyšuje vaše zisky. Ať už se jedná o rychlejší práci, usnadnění některého procesu, či jakoukoliv další maličkost. Určitě se tedy hodí neustále sledovat nejmodernější trendy a pravidelně je zapojovat i do svého podnikání. Co vám přinese moderní vozík?

Výhody na všech frontách

Nejspíše nikomu z vás nemusíme vysvětlovat, jak důležitou součástí je vysokozdvižný vozík pro každý skladový prostor. Materiály i zboží musí putovat po vaší firmě nejen rychle, ale i bezpečně. Přesně z toho důvodu jsou VZV naprostým základem vaší práce. V posledních letech však trhem zatřáslo jejich výrazné vylepšení, které se chlubí mnohem úspornějším provozem, nulovým vypouštěním emisí, inteligentními bezpečnostními systémy a spoustou dalších vychytávek.

Zmíněným vylepšením je samozřejmě elektrický vozík. Ten je poháněn buď klasickou olověnou baterií, nebo lze zvolit moderní lithiovo-iontovou technologii. Obě varianty vám zaručí úspornější provoz, který ale neovlivňuje tolik potřebný výkon těchto strojů. Kde se dají vlastně pořídit?

Každý si najde to své

U koho jiného hledat VZV než u známé společnosti STILL? Právě ta patří k největším dodavatelům těchto zařízení u nás. Nevyhýbá se ani moderní elektřině, a tak na jejích stránkách naleznete velmi široký výběr nejrůznějších variant.

Pořídit můžete malé a skladné vozíky, stejně jako velké a silné stroje. Záleží čistě na tom, které řešení je pro vás nejvýhodnější. Koupit lze na jejích stránkách nové i použité zboží, přičemž je možnost i pouhého pronájmu. Nemusíte se tudíž bát velkého provětrání vaší peněženky. Tak, či onak, taková investice se vám brzy vrátí.

komerční sdělení

Fotto: https://www.still.cz/