To nejlepší pro kvalitní a zdravý spánek

25.09.2023

Nespí se vám dobře, nedaří se vám usnout často se budíte nebo se ráno probouzíte nevyspalí, bez energie a rozlámaní? Pak je právě teď ten správný čas na změnu směrem k lepšímu. Klíčem ke zdravému a plnohodnotnému spánku je totiž kvalitní a vhodně zvolená matrace. Možná ta vaše by si zasloužila výměnu za nějakou lepší a kvalitnější. Investice do vašeho zdraví se vám mnohonásobně vrátí.

Ortopedická varianta pro dokonalou péči o vaše záda

Rozlučte se s nepříjemnými bolestmi zad a probouzejte se každé ráno dokonale vyspalí a bez bolesti. Správný výběr matrace zajistí efektivní relaxaci a regeneraci během odpočinku. Na Bazyl.cz najdete například ortopedické matrace pro dokonalou péči o vaše záda. Díky ortopedické matraci poskytnete svým zádům a kloubům potřebnou péči a důležitou oporu. Získáte také správné držení těla během spánku, díky čemuž snáze předejdete nepříjemným bolestem zad. Tento typ matrací dokáže rovnoměrně rozložit váhu těla. Tím se zamezí vzniku tlakových bodů v oblasti krku, zad a boků.

Varianta z kokosových vláken jako stvořená pro alergiky

Už nemusíte dělat kompromis mezi komfortem a kvalitou. Matrace s kokosovým vláknem je skvělou volbou nejen pro alergiky. Jsou prodyšné, vyrobené z kvalitních certifikovaných materiálů, které prošly náročnými testy na zdravotní nezávadnost, což ostatně dokazují certifikáty ÖKO-TEX® Standard 100. Síťovina navíc zajišťuje potřebnou cirkulaci vzduchu, takže je tato varianta vhodnou volbou i pro nadměrně se potící osoby.

Praktické chrániče pro prodloužení životnosti matrací

Pokud chcete výrazně prodloužit životnost svých matrací, spolehněte se na praktické nepropustné chrániče. Ty účinně zabraňují proniknutí vlhkosti, zašpinění i mechanickému poškození. Zabraňují množení bakterií a vzniku plísní a eliminují zápach.

komerční sdělení