STILL startuje ORANGE WEEK plný slev

06.12.2021

Společnost STILL patří k předním dodavatelům vysokozdvižných vozíků, a to jak těch nových, tak použitých. Pokud o koupi nějakého typu vozíku aktuálně uvažujete, je ta nejlepší doba na nákup. Brzy totiž odstartuje ORANGE WEEK, v němž můžete pořídit produkty STILL s výraznou slevou. Oranžová je firemní barvou STILL.

STILL je nejen v ČR silným partnerem a předním odborníkem na elektrické vysokozdvižné vozíky. Právě ty je možné nyní pořídit výrazně levněji. Vysokozdvižný vozík s moderní STILL Li-Ion technologií je radost používat. A nyní některé modely koupíte o více než deset tisíc levněji. Slevy však platí pouze do 17. 12. nebo do vyprodání zásob, proto dlouho neváhejte. Nabídky jsou velmi lákavé.

Získejte slevu také na služby STILL

STILL je svým zákazníkům partnerem, který pomáhá ve všech ohledech. I na jeho další služby lze aktuálně získat slevu. Využijte například 15% slevu na mobilní myčku a nechte si manipulační techniku umýt profesionálně. Prodloužíte tím její životnost.

Velmi zajímavou nabídkou je 50% sleva na bezpečnostní vybavení vozíku. Získáte panoramatické zrcátko, pracovní osvětlení, výstražné osvětlení a Safety Light 4Plus.

Konečně ten správný čas pro automatizaci

Během ORANGE WEEK bude možné využít také konzultaci projektu automatizace, a to zcela zdarma. Profesionálové ze STILL vám pomohou zhodnotit situaci ve vašem skladu, vyberou s vámi nejen vysokozdvižný či paletový vozík, pomohou také s projektem skladu. STILL totiž mimochodem nabízí i regálové systémy. Snaží se být partnerem, který poradí kompletně se vším.

Slevy během ORANGE WEEK platí na e-shopu. Už nyní si tam můžete prohlédnout speciální nabídku a podívat se, o co budete mít zájem. Ve slevové nabídce mimochodem nechybí ani nosné vidlice nebo revize regálového systému. Slevy na vybrané produkty a služby dosahují až 50 %.

komerční sdělení