SsangYong Korando CLUB – nová verze dostupná již od 509 900 Kč s DPH

22.06.2023

Automobilka SsangYong již pátým rokem nabízí českým zákazníkům své vozy s atraktivním poměrem ceny a hodnoty. Nyní přichází s upravenou nabídkou modelu Korando. "Chceme, aby náš oblíbený model Korando byl ještě dostupnější našim zákazníkům, a proto přicházíme s jeho novou verzí CLUB, která startuje od 509 900 Kč s DPH," vysvětluje Petr Škutina, Country Manager SsangYong pro CZ&SK. Velkou výhodou je, že i u verze CLUB lze libovolně volit mezi pohonem předních či všech kol a manuální či automatické převodovky.

CLUB se tak stává nejdostupnější verzí modelu Korando. Ocení ho především ti, kteří hledají spolehlivé středně velké SUV, které zvládne projet třeba i rozbitou polní cestu a zároveň se do něj sbalí celá rodina na dovolenou. Verze CLUB již v základu za výše zmíněných 509 900 Kč obsahuje 4válcový turbo benzínový motor s výkonem 163 koní, 17" ALU kola, Smart Audio Multimedia systém s 8" dotykovým displejem, chytré systémy a bezpečnostní asistenty, LED světla denního svícení (přední a zadní), LED osvětlení interiéru, tempomat, kožený volant, centrální zamykání s dálkovým ovládáním a sklopným klíčem, zadní parkovací kameru a mnoho dalšího. Základní výbavu si zákazník může rozšířit doplňkovým CLUB+ paketem za 20 000 Kč, který nabídne vyhřívání předních sedadel, 18" ALU kola a LED přední mlhová světla. Kompletní ceník a více informací o modelu Korando CLUB najdete na  www.ssangyong.cz/korando-club.

"Další novinkou v ceníku modelu Korando je výbavový stupeň SMART," doplňuje Škutina. Verze SMART startuje od 579 900 Kč a oproti verzi CLUB nabídne v základu mimo jiné 18" ALU kola, 10,25" HD LCD přístrojovou desku, dvouzónovou automatickou klimatizaci, vyhřívaný volant, vyhřívání předních sedadel nebo přední a zadní senzory pro parkování. Verzi SMART si dále můžete rozšířit o full LED světlomety, bezklíčové odemykání vozu a další příplatkovou výbavu. Novou podobu ceníku modelu Korando obsahující verze CLUB a SMART si můžete prohlédnout na www.ssangyong.cz/korando.

V minulém týdnu také automobilka SsangYong přišla na českém trhu s dalším zvýhodněním na akční model Korando STYLE+. Nově, nad rámec akčního paketu STYLE+ v hodnotě 30 000 Kč zdarma, nabízí SsangYong dodatečné zvýhodnění 30 000 Kč na skladové vozy tohoto modelu. To je dohromady zvýhodnění 60 000 Kč. Zákazník si tak může odvést tento stylový vůz s cenou od 539 900 Kč. Kompletní ceník a více informací o zvýhodněném modelu Korando STYLE+ najdete na www.ssangyong.cz/korando-style-plus.

TZ