Šperky jako ideální dárek pro ženu

21.12.2023

Ještě pořád přemýšlíte o nějakém dárku pro významnou ženu ve vašem životě? Ať už je to přítelkyně, manželka, maminka, babička, kamarádka, nebo třeba dcera, rozhodně nešlápnete vedle s nějakým šperkem. Takový dárek ocení opravdu každá žena.

Pozor, ne všechny ženy nosí stejné typy šperků. Budete se muset trochu zamyslet, zda na dané dámě vídáte spíš zlato, stříbro, nebo náramky z perel. A i kdyby si na tyto šperky příliš nepotrpěla, s největší pravděpodobností nosí aspoň náušnice.

Originalita se cení

Možná jste zaznamenali některé výrobce šperků, kteří se v posledních letech stali populárními. Opravdu je však dobré nosit stejný náramek, jako má každá pátá žena? Nejspíš ne. Poohlédněte se po špercích raději v méně známých zlatnictvích a u online prodejců, kteří nejsou tak rozšíření. Objevíte poklady, a navíc nebudete připlácet spoustu peněz za značku. Naším tipem je e-shop Tiniana, který má velmi originální nabídku.

Náramek strom života

Moc hezké jsou šperky, jejichž účelem není pouze zkrášlit nositelku. Spousta šperků má díky použitým materiálům speciální moc. Třeba takový náramek strom života chrání nositele před zlem, přináší klid a lásku. Pojí se s životem, smrtí i narozením, symbolizuje nesmrtelnost a životní sílu.

Jedná se o náramek s křišťálem, což je vůbec nejúčinnější nerost. Křišťál zesiluje energii, pohlcuje negativní energie, reguluje duši a stává se jejím zrcadlem. Uvádí se také, že dokáže utišit bolest zubů a podpoří imunitu.

Šperky pro ženy i muže

Takovým šperkem darujete více než jen ozdobu a citlivější osoby to určitě budou vnímat. Ty, které nemají tolik vyvinuté cítění, budou mít krásný šperk. A ještě na závěr dodáme, že šperky, jako je náramek strom života, nejsou určeny pouze ženám. I pro muže se dá najít šperk, který je bude chránit.

komerční sdělení