Skvělé dárky nejenom pro kafaře

26.03.2024

Sháníte dárek pro skutečného kafaře, který bez šálku tohoto lahodného moku nedá ani ránu? Víme, kde ho seženete!

Káva je nápoj, se kterým jsou veskrze spojeny samé příjemné pocity. Ne nadarmo zveme kamarádku, kterou jsme dlouho neviděli, na kafe. A kolik věcí se nad jedním šálkem probere. K tomu tento nápoj skvěle chutná a je přímo perfektním životabudičem.

Kde kávu nakupovat?

Skutečně kvalitní kávu seženete výhradně v pražírně. Už z dálky vás na ni upozorní jedinečná vůně, která se z ní při pražení kávových zrn line a která se rozlívá po širokém okolí. Jiné to ale je, pokud je v hledáčku vašeho zájmu dárková káva. Ta je totiž přeci jen o něčem jiném. U ní musí na první pohled upoutat její balení. A my víme, kde se vám dostane obojího. Čerstvě upražené kávy, a navíc v originálním dárkovém balení.

Dílna, která praží radost

Velmi originální dárkové kávy jsou k sehnání na coffeegarage.cz. To je kávová dílna, která praží radost. Zde seženete skvělou kávu v balení, které vám nakonec bude líto darovat. Budete si ho totiž chtít vystavit. V nabídce je dárková káva pro zamilované, řemeslníky, sportovce, ženy, muže, ale třeba i pro věčný klid s trefným názvem Maryša. Nebojte, to je nadsázka. Ve skutečnosti se jedná o kávu pro zamilované.

Káva pro motorkáře

Pro extra náročné milovníky kávy pak dílna namíchala směs (80% arabiky a 20% robusty) obsahující dva druhy arabiky z Jižní Ameriky a robustu z Indie. A tu nasypala do kouzelného kanystru. Výsledkem je jedinečná káva pro motorkáře a motorkářky s hořkosladkým aroma lískových oříšků, vanilky, hořké čokolády a černého rybízu. Tato zrnková káva vás svou sílou i chutí dostane přímo na kolena.

Na úvodní stránce coffeegarage.cz stojí, že káva je víc než nápoj. Je to zážitek a rituál. Jak trefné. A je skvělé, že ho můžete darovat, nemyslíte? 

komerční sdělení

Fotka od shaniaculter z Pixabay