Půjčte si obytný vůz a zažijte svobodu bez hranic

09.05.2022

Také vás již nudí do detailu naplánované dovolenkové pobyty, kde strávíte 14 dní v jenom hotelu, maximálně s několika fakultativními výlety do okolí? Není lepší vyrazit na cesty bez jasně stanoveného cíle a nechat se překvapit, kam vás vaše cesta za dobrodružstvím zavede?

Ideální příležitostí, jak během dovolené zakusit pocit neomezené svobody a přitom nemuset slevit ze svých požadavků na pohodlí jsou obytné vozy, se kterými si zajedete kam budete chtít a přitom budete mít neustále k dispozici komfort, na jaký jste zvyklí. Moderní obytné vozy disponují záchodem, koupelnou, ložnicí a spoustou úložného prostoru, díky kterému se nebudete muset omezovat v tom, co sbalíte do svých zavazadel.

Dovolená v obytném voze váš rozpočet nenabourá

Přestože cena kvalitních obytných vozů je pochopitelně vyšší než cena osobního automobilu, dovolená v "obytňáku" není vyhrazena pouze vyšším příjmovým skupinám. Obytný automobil si můžete jednoduše půjčit a vyrazit na vstříc nevšedním zážitkům, kdykoli se vám zachce. Pronájem obytného vozu má i další výhody - nebudete se muset starat o údržbu, ani o místo, kde byste váš obytný vůz po většinu roku uskladnili. Navíc vás nebude trápit ani strach z poruch na cestách, které by vám mohly znepříjemnit dovolenou. Většina půjčoven obytných vozů totiž nabízí asistenční službu, která vám v případě závady pomůže.

Co budete potřebovat k řízení obytného vozu?

Přestože jsou obytné vozy velice prostorné, většina z nich spadá do kategorie vozů do 3,5 tuny, takže vám k jejich řízení postačí běžný řidičský průkaz skupiny B. I když pro méně zkušené řidiče může vypadat například couvání a otáčení s obytným vozem poněkud obtížně, ve skutečnosti na tom nic není. Většina obytných vozů má totiž různé couvací asistenty, které vám manévrování usnadní.

Zdroj foto: Půjčovna obytných vozů v Karlových Varech

komerční sdělení