Pronájem auta na víkend

25.11.2021

Víkend je pro většinu lidí odpočinkové období po náročném pracovním týdnu. A je úplně jedno, zda budou volný čas trávit sekáním trávy, lenošením v posteli nebo cestováním. Víkendy jsou ale pro takové výlety jako stvořené a mnozí si je dokonce ještě o nějaký ten den prodlouží. Někdo rád cestuje vlakem nebo autobusem, jiný zase autem. Cestování autem je pohodlnější a nenáročné na čas, takže pokud někdo má v plánu rodinný výlet, směle do toho!

Mohou ale nastat situace, které nikdo nečeká. Jednou z nich je porucha vozu. Co dělat v případě, že se rodina zrovna chystala do zoologické zahrady? Jak vyřešit situaci? Spolehlivým řešením může být pronájem auta na víkend.

Autopůjčovna a její služby

Dnes se autopůjčovna nachází téměř v každém okrese, a tak nebude problém s vyhledáním té nejbližší. Pak už stačí jen na webových stránkách autopůjčovny vyhledat vůz, který bude splňovat představy zákazníka a rodinný výlet se rušit nemusí. Půjčení auta na víkend je službou, kterou hojně využívá velké množství zákazníků. Některým se služby autopůjčoven moc nezamlouvají, protože si myslí, že služby jsou předražené a vozy nekvalitní. Ano, může se stát, že by některá z autopůjčoven nabízela vozy, které ve skutečnosti byly na výsluní před třiceti lety. V takovém případě by se měl zákazník rovnou otočit a jít o dům dál. Ovšem je samozřejmě více takových, kterým záleží na zákazníkovi, na svých kvalitních službách a prestiži. Jednou z nich je autopůjčovna Taggart v Praze.

Co může člověk očekávat

Každý zákazník má svou představu nejen o službě jako takové, ale o vozidle. Někdo preferuje spíše rodinné vozy, které pojmou až devět osob. Jsou to především osobní dodávky, které mají dostatek prostoru i v pro zavazadla. Pro mladý pár nebo jen čtyřčlennou rodinu se bude zase hodit osobní vůz. Autopůjčovna Taggart v Praze nabízí půjčení auta na víkend, kde si zákazníci mohou vybrat z více jak tří set vozů nejrůznějších světových značek. Součástí zapůjčení jsou i asistenční služby. Navíc má autopůjčovna Taggart v Praze dvě pobočky a v oblasti služeb, pronájmu vozidel patří k firmám s nejlepším hodnocením.

Pro rezervaci vozu slouží na webových stránkách firmy rezervační formulář, který stačí vyplnit a odeslat. Během několika minut bude zákazník, ale i pracovník autopůjčovny vědět, zda je vybrané vozidlo v daný termín volné. Pokud ano, stačí si jen sbalit věci a auto na víkend bude připraveno třeba jen na pobyt v přírodě nebo u babičky.

Vozidlo až před dům

K dalším službám autopůjčovny Taggart v Praze patří i možnost přistavění vozy na místo, které je domluveno se zákazníkem. V případě, že rodina je již sbalena na víkend na chalupu a vůz je stále nepojízdný, stačí zavolat na operátora autopůjčovny a vozidlo může být v nejkratší možné době přistaveno až před dům. A v rámci Prahy je tato služba zcela zdarma.

Jaké jsou výhody pronájmu vozidel

Pokud má člověk otázku, jaké výhody plynou z pronájmu vozidel, tak jako první je třeba zmínit časovou nezávislost. Zákazník má nejen auto na víkend k dispozici po celou dobu pronájmu a je úplně jedno, jestli důvod zapůjčení byl výlet s rodinou někam za Prahu nebo návštěva příbuzných na jižní Moravě. Zákazník se také nemusí starat o povinné ručení vozidla nebo dálniční známky. Tohle všechno je v kompetenci pronajímatele, tedy autopůjčovny. Také vybavení vozu je pro zákazníky důležité. Vozy mohou mít GPS navigace, střešní nosiče nebo nosiče na kola, dětské sedačky a podobně.

A co podmínky pro pronájem vozidla

Autopůjčovny mají svá pravidla a tak se podmínky jednotlivých autopůjčoven mohou lišit. Mnohdy je vyžadována i vratná kauce. Autopůjčovna Taggart v Praze požaduje plnoletost, tedy věk nad 18 let a především platný řidičský a občanský průkaz.

Foto: https://pixabay.com/cs/users/wilkernet-246570/

komerční sdělení