Prodej karavanů v Plzni aneb je libo obytný vůz s alkovnou, polointegrovaný, městský či luxusní?

12.09.2023

Obytné vozy a karavany se staly symbolem svobody a pohodlí na cestách. Kde koupit obytný vůz vašich snů? Jaký druh obytného vozu je pro vás vhodný? Jak velký obytný vůz zvolit? Jaké vybavení v obytném můžete očekávat? V tomto článku se zaměříme na výběr toho pravého obytného vozu právě pro vás.

Polointegrovaný obytný vůz nebo raději s alkovnou?

Pro ty, kteří cestují například s dětmi nebo ve skupině kamarádů a hledají dostatek prostoru na spaní i relaxaci, jsou obytné vozy s alkovnou skvělou volbou. Tyto vozy nabízejí pohodlné postele ve vyvýšené kabině, která se nachází přímo nad řidičem, což znamená více místa pro všechny. Výhodou alkovny je i případně více prostoru pro vaše věci.

Příkladem obytného vozu s alkovnou je RIMOR EVO 5, který spojuje komfort a styl do jednoho elegantního balíčku. Tento vůz je navržen tak, aby uspokojil i ty nejnáročnější cestovatele a přinášel jim prvotřídní zážitky na cestách. Obytňák RIMOR EVO 5 je vhodný až pro 6 osob.

Pro ty, kteří preferují kompaktnější design, jsou vhodné polointegrované obytné vozy, tedy bez alkovny. Příkladem polointegrovaného obytného vozu je RIMOR KILIG 69 PLUS, který je svým moderním designem, špičkovými funkcemi a prostorným interiérem ideálním společníkem pro dlouhé cesty a dobrodružství. Tento obytný vůz je vhodný až pro 5 osob a disponuje pohodlnou královskou postelí.

Cestujte v luxusním obytném voze

Chcete si na cestách dopřát jedinečného luxusu? Pak je tu pro vás nabídka luxusních obytných vozů, které nabízí prvotřídní vybavení a elegantní design. Luxusní obytné vozy jsou vybaveny moderním nábytkem i kvalitními spotřebiči. Připravili jsme pro vás tři luxusní obytné vozy, které najdete na webu ObytnakyPlzen.cz, a které jsou připravené k okamžitému prodeji.

1. Rimor Evo 69 Plus, model 2023

Obytný vůz RIMOR EVO 69 PLUS je vhodný až pro 5 osob na jízdu i na spaní, má přední stahovací lůžko a zadní královskou postel. Prostě luxus, který na cestách rozhodně oceníte. V jeho základní výbavě najdete vše, co je potřeba, od rádia, elektrických zrcátek, asistenta rozjezdu do kopce či tempomatu až po tónovaná okna s roletami a moskytiérou, nádrž na čerstvou vodu o objemu 85 l a na odpadní vodu až do 100 l, lednici 140 l, tříplotýnkový plynový vařič a motorová klimatizace v kabině řidiče.

Pokud jsou vaše požadavky náročnější, můžete sáhnout po rozšířeném balíčku Camper premium + DAT 8 Paket nebo Bronz paket.

2. Sunlight Cliff 640, model 2023

SUNLIGHT CLIFF 640 je obytná vestavba vhodná pro 4 osoby na jízdu a 2 až 3 osoby na spaní. Jedná se o kompaktní obytný vůz, který splní vaše požadavky na pohodlnou jízdu a luxusní cestování. V jeho základní výbavě najdete spoustu užitečných věcí, jako například přední i zadní stabilizátor nápravy, elektrický nástupní schůdek, zatemňovací rolety v kabině řidiče, ukazatel tlaku v pneumatikách a mnoho dalšího. Pro další luxusní vybavení vozu můžete využít balíčky Chassis paket nebo Basic paket.

3. Dethleffs Globevan Urban Camper

Poslední ukázkou luxusního karavanu je DETHLEFFS GLOBEVAN URBAN CAMPER, ve kterém společně mohou cestovat až 4 osoby. Jedná se o všestranný vůz pro každodenní život, víkendové cestování i nezapomenutelnou luxusní dovolenou. Tento vůz je vhodný pro všechny, kteří si při jízdě chtějí zachovat pocit řízení osobního vozu, protože přímo dle výrobce se jedná z 80 % o osobní vůz a z 20 % o obytný.

Chytré detaily, obrovská flexibilita a samozřejmě precizní zpracování a kvalitní materiály jsou zárukou pohodlné jízdy a luxusního cestování. Jistě oceníte moderní bezpečnostní a asistenční systémy i komfortní prvky. Základní výbava vozu opět obsahujte vše nezbytné pro dokonalé cestování, ale svůj vůz můžete ještě více rozšířit s výbavou V2.

A kde v Plzni mají obytné vozy skladem?

Pokud hledáte svůj ideální obytný vůz v Plzni, navštivte web ObytnakyPlzen.cz, kde najdete aktuální informace o skladových a připravovaných obytných vozech. Pokud byste rádi přišli na osobní prohlídku, skladové obytné vozy najdete kousek za Plzní, a to na adrese Letkovská 388, 330 01, Kyšice.

Tonalli West s.r.o.

Letkovská 388, 330 01, Kyšice

Telefon: +420 377 310 520

Mobil: +420 777 312 242

E-mail: prodej@obytnakyplzen.cz

Facebook: Obytné vozy Plzeň

Instagram: obytnakyplzen

Komerční sdělení