Přípravky pro dokonale čisté auto zářící novotou

26.05.2023

Rádi si hýčkáte svého plechového miláčka na čtyřech kolech? Dopřejte mu perfektní lesk jako blesk a čistotu. Pravidelná údržba, čištění a opečovávání auta se vám vrátí na jeho jedinečném vzhledu. Vsaďte na kvalitní autokosmetiku, která se postará i o odstranění té nejhorší špíny a propůjčí automobilu potřebný lesk.

Kvalitní eko a nano čistící přípravky

Pro čištění a další péči o auto vsaďte na kvalitní čistící přípravky Nasucho. E-shop se specializuje na moderní prostředky, které plně využívají inovativní nano technologii. Díky jednomu jedinému přípravku tak dokážete efektivním způsobem oživit povrchy, dodat jim zrcadlový lesk nebo účinně ochránit nejvíce namáhané plochy.

Tekuté stěrače pro odpuzování vody a dokonalý výhled i za deštivého počasí

Dopřejte si dokonalý výhled i za deštivé počasí. Účinné odpuzování vody a ničím nerušený výhled zajistí vašemu vozu tekuté stěrače. Ty dokáží hotové zázraky. Díky svému jedinečnému složení dokáží na čelním skle vytvořit neviditelnou nepropustnou vrstvu, která se postará o aktivní odpuzování vody. Kromě deštivého počasí tuto vychytávku oceníte i v případě mrazů. Námraza na oknech totiž nebude ulpívat a vy se tak obejdete bez nepříjemného škrábání skel.

Tekutý nano vosk pro precizní leštění různých povrchů vozu

O precizní vyleštění různých povrchů vozu se postará tekutý nano vosk na auto 500 ml. Vosk na auto povrchy osvěží, rozzáří a během krátkého času s ním dosáhnete precizního lesku. Kromě toho povrchům poskytne i ochranu proti UV záření, odpuzuje vodu a chrání před ulpíváním nečistot.

Efektivní oživení vzhledu plastů

Zašlé a nevzhledné plasty už budou minulostí. Postačí vám k tomu oživovač plastů, který má všestranné využití. Nejen z plastů, ale i povrchů z vinylu či umělé kůže účinně odstraní běžné i odolné nečistoty a propůjčí jim svěží vzhled a původní syté barvy.

komerční sdělení

Image by Dariusz Sankowski from Pixabay