Přeprava nebezpečných látek nemusí být nepřekonatelný problém

20.06.2023

Bez vhodně vyřešené logistiky jen těžko vydělá vaše podnikání nějaké peníze. Vždy totiž bude nutné dostat produkty k zákazníkům, přivézt materiály k práci a tak dále. Běžné firmy nemají s tímto úkonem příliš starostí, ale co si počít v situaci, pokud operujete s nebezpečnými látkami? Víme, jak vše vyřešíte snadno a rychle.

Seznamte se s ADR

Označení ADR se vztahuje ke všem potenciálně rizikovým předmětům, které vyžadují zvláštní zacházení. Typicky se bavíme třeba o hořlavých, toxických, jedovatých, žíravých a dalších prostředcích. Chcete-li s nimi bezpečně manipulovat, přichází na scénu přeprava ADR.

Tu zajišťují například známí odborníci z FOFR – česká přepravní společnost. Díky jejich znalostem, vybavení i povolením jsou schopni bezpečně doručit téměř všechny druhy rizikových předmětů. Díky celorepublikové působnosti přepravního systému garantuje společnost FOFR pružnou reakci a kvalitu poskytovaných služeb v jakékoli lokalitě.

Přeprava nebezpečných látek samozřejmě vyžaduje zvláštní přístup i z vaší strany. Proto nezapomínejte na poskytování údajů ohledně čísla UN, oficiálního pojmenování dle tabulek ADR, podrobností o balení a čisté i hrubé hmotnosti. Nevíte-li si s něčím rady, obraťte se na zákaznickou linku zmíněné společnosti a nechte si poradit. Nejedná se o nic složitého.

Nadměrné náklady

Spoustu nezkušených podnikatelů trápí i přeprava nadměrných nákladů nebo zásilek. I v této oblasti vám snadno pomohou daní odborníci, protože si hravě poradí s šestimetrovými kusy, hmotností 1 800 kilogramů a objemem 8 metrů krychlových.

Zajisté vás bude zajímat finální cena poskytovaných služeb. Určitě si tedy nezapomeňte otevřít internetové stránky pod vloženými odkazy a rozklikněte si kalkulačku dopravného. Stačí vyplnit několik základních údajů a ihned budete vědět, kolik peněz zaplatíte. Chystáte-li se posílat velké množství zásilek, potěší vás individuální program.    

komerční sdělení