Potřebujete převézt těžký náklad, ale nechcete se trápit s dodávkou?

06.02.2023

 Moderní autodoprava je jedním ze základních pilířů celé naší civilizace. Díky ní se dostane materiál včas na stavby, potraviny do regálů, zaměstnanci do práce a poskytuje nám celou řadu dalších nezanedbatelných funkcí. To platí i pro běžné jednotlivce, kteří ocení pomoc během stěhování, převážení sutě z renovací nebo třeba přesunu koní. Jak si poradit levně a elegantně?

Jednoduchý přívěs

Ačkoliv se klasická dodávka může zdát jako jasná volba, v mnoha případech bohatě postačí podstatně levnější a méně náročné přívěsy. Ty si stačí pouze vyzvednout, připojit na tažné zařízení vašeho vozu a pustit se do očekávané práce. Volba konkrétního typu přirozeně závisí na převážených předmětech, ale ať už zvolíte jakoukoliv variantu, ušetříte spoustu financí.

Nákladní přívěsy i skříňové přívěsy si lze buď zakoupit, což se hodí především pro náročnější uživatele, či se dají vypůjčit například na 24 hodin. První zmíněná možnost vás vyjde na několik desítek tisíc, kdy budete mít do konce života vystaráno, zatímco druhá varianta stojí okolo čtyř stovek za den.

Jak na to?

V naší malé zemi existuje mnoho specializovaných půjčoven přívěsů a vozíků, přičemž některé jsou samozřejmě výhodnější, zatímco jiné naopak. Za zmínku stojí například společnost Podlešák, jež vám zajistí ověřený pronájem a v případě zájmu i prodej.

Po rozkliknutí internetových stránek pod vloženými odkazy se před vámi objeví kompletní nabídka položek. Od skromných vozíků s nosností 570 kilogramů až po profesionální zařízení schopné převézt pohodlně dva koně - každý si zkrátka přijde na to své. Rezervace je velmi svižná a probíhá na základě telefonického kontaktu a dohodnutí si veškerých podrobností. Určitě si však nejdříve prohlédněte ceník a jednotlivé možnosti.

komerční sdělení

Foto: web inzerenta https://podlesak.cz/