Paletový i vysokozdvižný vozík si u STILL půjčíte

01.03.2022

Porouchal se vám vozík ve skladu? Máte nečekaně větší objem práce, než jste předpokládali? V obou těchto případech a také mnoha dalších se může hodit pořídit si vozík pouze dočasně, nikoliv trvale. Tedy respektive ne pořídit, ale pronajmout.

Společnost STILL patří mezi přední dodavatele VZV, tahačů a plošinových vozíků. V poslední době se však zaměřuje i na další skladová řešení a intralogistické systémy. Svým zákazníkům přináší stále nové služby, aby se stala jejich věrným partnerem při zařizování skladu. Novinkou je například možnost pronajmout si vysokozdvižný vozík nebo jiný vozík.

Flexibilní pronájem vozíků pro každého

Svůj elektrický vozík, na něž je STILL specialistou, si můžete pronajmout na pár dní nebo třeba na několik měsíců. Dobu lze dokonce prodloužit i v průběhu pronájmu, ostatně po celou dobu pronájmu je možné se kdykoliv na cokoliv dotázat. Vozík lze pochopitelně pronajmout i s příslušenstvím (speciální vidlice, dvojité svěrací čelisti a mnoho dalšího).

Po domluvě vám společnost STILL může váš vozík přivézt až na místo a opět si ho tady také vyzvednout. V případě poškození nebo nějaké nenadálé události ji rozhodně neváhejte kontaktovat. Zařízení promptně a odborně opraví, pokud to nebude možné, přiveze vám náhradní.

Moderní flotila vozíků různých druhů

Ve flotile vozíků k zapůjčení se nachází více než 70 kusů strojů, všechny jsou velmi mladé, ve skvělém stavu a pronajímané včetně full servisu. Bude-li to třeba, STILL dokáže zajistit přístup k celé síti více než 31 000 vozíků po celé Evropě.

Sháníte například paletový vozík? Ten si lze pronajmout zhruba od 400 Kč za den. Na výběr jsou vozíky s různou nosností a zdvihem. A pokud vám žádný nebude vyhovovat, není problém se domluvit na individuálním řešení. Vozíky lze nakonfigurovat dle přání, aby uspokojily i nejnáročnější požadavky. 

komerční sdělení

foto: https://pixabay.com/cs/photos/tov%c3%a1rna-kapitalismus-sklad-palety-947399/