Nový SsangYong Rexton CLUB – velké rodinné SUV za cenu o třídu menšího vozu

25.01.2023

Značka SsangYong nabízí na českém trhu novou výrazně dostupnější verzi modelu Rexton.

Tato verze se jmenuje CLUB a je ideální variantou pro aktivní rodiny, které vždy bezpečně doveze do cíle i s veškerými zavazadly, ať už po rozbité cestě nebo třeba po dálnici. Rexton CLUB poskytuje mimořádný poměr ceny a hodnoty - velké SUV nyní SsangYong nabízí za cenu o třídu menšího vozu. Na českém trhu tento veliký rodinný vůz startuje na 859 900 Kč s DPH a za tuto cenu nabízí již v základu bohatou výbavu. Ceník, katalog a další informace ke stažení zde: https://www.ssangyong.cz/rexton-club.

Rexton CLUB poskytuje obrovský prostor pro cestující i jejich zavazadla. Základní objem zavazadlového prostoru činí závratných 1 051 litrů a když se sklopí zadní sedadla, získáme téměř 2 000 litrů prostoru. Rexton nabízí pohon 4x4 včetně redukce a elektronické uzávěrky diferenciálu - jeho off-roadové schopnosti podtržené rámovou konstrukcí dostanou cestující z jakékoliv situace. Nově také nabízí Rexton tažnou sílu až 3 500 kg (maximální tažná kapacita je k dispozici jako doplňková úprava technické specifikace vozidla).

Již ve standardu nabízí Rexton CLUB např. 8stupňovou automatickou převodovku, Full LED světlomety, dvouzónovou automatickou klimatizaci, 8" smart audio multimedia systém včetně Android Auto & Apple CarPlay a zadní parkovací kamery, 18" Diamond Cutting ALU kola a mnoho další výbavy. Za příplatek je pak možno vůz doplnit o čtyřkolku, vyhřívaný volant, bezklíčové startování vozu nebo třeba uzávěrku diferenciálu.

Zdroj: SsangYong