Nechte si vyrobit perfektní autokoberce s výšivkou či logem

13.07.2023

Autokoberce by měly perfektně sedět. Koberec, který se posouvá, neposkytuje oporu při vystupování a nastupování, velký koberec zas vytváří hrboly – když se takový hrbol vytvoří pod brzdou, nehoda na sebe nemusí nechat dlouho čekat.

Navíc jde i o čistotu a design. Kobereček má interiér vozu chránit před znečištěním, textilní i gumové autokoberce se určitě čistí lépe než samotná podlaha automobilu. Navíc lépe vypadá, když interiér auta není holý. Mnozí si chtějí své auto vyladit k dokonalosti, k tomu pomohou třeba textilní autokoberce od firmy Perfect Carpets s.r.o.

Autokoberce na míru po stránce rozměrů i designu

Firma sídlící v Třebíči je součástí nadnárodního koncernu Gebumat B. V. s dalšími pobočkami v Nizozemsku a Rumunsku. V Třebíči nyní dává práci téměř 70 zaměstnancům. Přímo v Třebíči autokoberce s logem a výšivkou vyrábí, dodává je soukromým osobám, ale i do velkých obchodních řetězců.

Firma je schopná vyrobit autokoberce do všech modelů osobních aut, karavanů a traktorů. Zákazník si sám zvolí barvu obšití, ale také výšivku. Vyšít lze cokoliv od loga firmy do firemního automobilu až po vaši přezdívku. Jediné, co není možné vyšít, je logo automobilky, a to kvůli autorským právům.

Vyberte si koberec gumový či textilní i s protiskluzovou úpravou

Pokud máte zájem o autokoberce s výšivkou, je potřeba zvolit textilní variantu. Koberec může být velurový, velurový s vysokou kvalitou, žebrovaný, plstěný či luxusní sametový. Alternativou jsou pak gumové autokoberce. Všechny jsou vybaveny fixačními prvky, aby se po podlaze neposouvaly. Pokud si to zákazník přeje, část u řidiče, která je nejvíce namáhaná, může být zesílená.

Více informací i možnost objednat si své autokoberce přesně podle vlastních představ najdete přímo na webu www.perfect-carpets.cz.

komerční sdělení