Máte ve svém vozovém parku nákladní automobily? Pak byste měli vědět, kde sehnat kvalitní a spolehlivé náhradní díly do aut

27.10.2021

Bez auta se dnes ve vyspělých zemích světa stěží obejdou i domácnosti. Nelze se tedy divit, že pro většinu firem jsou auta naprostou nezbytností. A nejen ta osobní, která nejčastěji slouží k přepravě vedoucích pracovníků na pracovní cesty či schůzky s klienty a dodavateli. Firmy, které působí ve výrobě nebo se zaměřují na přepravu nákladů a zásilek, potřebují ke svému fungování spolehlivá nákladní vozidla s dostatečnou kapacitou a nosností. To samé platí i pro stavební společnosti a zemědělce. Mnoho firem navíc využívá i další techniku. A do veškerých vozidel jsou čas od času třeba odpovídající náhradní díly do aut.

Každé auto je třeba udržovat v dobrém technickém stavu. To platí zejména v případě, kdy je pravidelně využíváno k práci

Chcete-li vyjet s jakýmkoli autem na silnici, musíte mít v pořádku veškeré doklady. Jinak vám hrozí nemalý postih. U vozidla ve špatném technickém stavu se navíc také výrazně zvyšuje riziko nehody, která může mít i závažné důsledky. Je tedy na místě zajistit, aby vozidla byla v dobrém technickém stavu. Důležité jsou pravidelné servisní a technické kontroly a náležitá údržba. I tak ale budete muset čas od času u staršího auta vyměnit některé součástky.

U společnosti BVM nakoupíte náhradní díly do aut Tatra, Avia, Zetor, Liaz, Desta i Karosa

Mezi nejběžnější značky nákladních aut a techniky v tuzemsku bezesporu patří Tatra, Avia, Zetor, Liaz, Desta a Karosa. Mnohé z těchto vozidel navíc mají mládí už dávno za sebou, přesto však svým majitelům doposud dobře slouží. Nové i repasované náhradní díly na tato vozidla můžete pořídit u společnosti BVM. Ta navíc do svého sortimentu postupně zařazuje i náhradní díly do aut zahraničních značek. Zákazníci zda navíc mohou získat i cenné informace a rady. K dispozici je i e-shop. U BVM mj seženete zubové hydraulické čerpadlo i hydraulický zvedák - panenka 5T CZ.

Image by Schwoaze from Pixabay