Jak na výkup aut v Moravskoslezském kraji?

28.11.2023

Jste z okolí Ostravy, Karviné, Havířova, Třince, Orlové, Frýdku-Místku nebo Českého Těšína a potřebujete se zbavit auta? Pak víme, na koho se obrátit. Adam Tabara se výkupem automobilů zabývá více než 10 let. Pracuje na své vlastní jméno, není zástupcem žádného autobazaru.

Prodat auto v autobazaru je samozřejmě jednoduché, pravděpodobně ale dostanete méně peněz, než byste mohli mít. Výkup aut Ostrava přes Adama Tabaru vám zajistí tu nejvyšší možnou částku. Vykupuje různá auta v hodnotě od 1 000 Kč do 100 000 Kč, po domluvě i dražší. Stačí se ozvat.

Nabídněte své auto k prodeji

Je jedno, jestli máte osobní automobil, užitkové auto, motocykl, přívěsný vozík či skútr. Vykoupit se dá všechno, dokonce i starší auta, s rokem výroby od roku 1990. Budete potřebovat jen občanský průkaz, malý a velký technický průkaz, připravte si i servisní knihu, oba klíče a faktury o údržbě vozidla, můžete tak navýšit výkupní cenu, když dokážete, že bylo o auto dobře postaráno. Od stavu automobilu se pochopitelně odvíjí, kolik za něj dostanete.

Kontaktujte výkupce

Máte auto k výkupu? Najděte si na webu výkup aut Karviná a vyplňte webový formulář. Případně se ozvěte e-mailem, nebo telefonicky. Uvedete všechny informace o automobilu, podle toho bude navržena cena. Pak už si jen dohodnete termín, kdy k vám Adam Tabara přijede. Přímo u vás si auto prohlédne, sepíšete spolu smlouvu a peníze dostanete na ruku.

Žádná zdlouhavá administrativa

Výkup aut není spojen s žádnou zdlouhavou administrativou. Podepíšete pouze kupní smlouvu a plnou moc, abyste nemuseli sami řešit přepis auta a jeho výmaz z registru vozidel. Jednodušší už to být opravdu nemůže. A nemusíte se bát ani žádných reklamací či problémů po výkupu auta. Podepsáním smlouvy pro vás celá záležitost končí, jste bez starostí.

komerční sdělení

Image by Jay George from Pixabay