Hyundai má dealerství ve všech krajských městech ČR

11.11.2021

Prodejní a servisní síť značky Hyundai na českém trhu pokračuje v rychlém rozvoji.

Dealerství jihokorejské automobilky je nyní možné navštívit na celkem 52 místech včetně všech krajských měst, svých slavnostních otevření se totiž dočkala i zastoupení v Ústí nad Labem a Zlíně.

Prodejní a servisní síť značky Hyundai se díky tomu rozrostla již na 52 míst po celé zemi a po krátké pauze je tak možné navštívit dealerství v každém krajském městě naší republiky.

Zákazníci v Ústí nad Labem mají své prodejní i servisní místo podstatně blíže než doposud, vydat se totiž mohou do dealerství značky Hyundai společnosti FAIR AUTOTOP s.r.o., které se svou rozlohou 420 čtverečních metrů nabídne moderní a kvalitní servisní zázemí, včetně nabíječek na elektromobily.

Stejně kvalitně je připraveno také dealerství značky Hyundai ve Zlíně, nově otevřené přímo na frekventované Třídě Tomáše Bati. Zákazníci se zde dočkají profesionálního přístupu i vzhledem k tomu, že jde o "sesterské" prodejní a servisní místo již úspěšně fungujících poboček HYUNDAI UH v Jihlavě a Uherském Brodu.

"Znovuotevření prodejních a servisních míst v Ústí nad Labem a ve Zlíně je pro nás velice důležitým krokem. V okolí obou měst totiž máme silnou zákaznickou základnu, pro níž je důležité mít svou servisní i prodejní podporu co nejblíže. Našim novým partnerům přeji mnoho obchodních úspěchů a věřím, že jejich zákazníci budou maximálně spokojeni," uvedl Martin Saitz, generální ředitel Hyundai Motor Czech s.r.o., českého zastoupení značky Hyundai.

Otevřením 52. prodejního a servisního místa však rozvoj dealerské sítě značky Hyundai nekončí - na přelomu tohoto roku se totiž seznam dealerství jihokorejské automobilky rozšíří o další tři místa ve strategicky významných lokalitách v Čechách i na Moravě.