Hecht představuje nový elektro skútr Equis v moderním sportovním designu

01.06.2023

Společnost Hecht Motors představuje nový elektrický skútr Equis. Skútr nabízí moderní sportovní design, výkonný motor a dojezd až 60 km. Je ideálním dopravním prostředkem jak do města, tak na venkov. Equis je tichý stroj, který neprodukuje žádné zplodiny, šetří přírodu a nabízí levný provoz.

Elektrický skútr Hecht Equis je poháněn výkonným 3000 W silným elektromotorem. Napájen je z akumulátoru 72 V/ 20 Ah, který je plně nabitý za 6 - 8 hodin a dojezd skútru na jedno nabití je až 60 km. Maximální rychlost skútru je omezena na 45 km/h. Vybaven je přední kotoučovou a zadní bubnovou brzdou.

Zásadní výhodou elektrického skútru je velice levný provoz s minimální údržbou. Náklady na ujetý kilometr jsou zlomkem nákladů provozu spalovacího motoru. Levněji už lze jezdit jen na kole nebo chodit pěšky. Elektromotor je tichý, neprodukuje žádné zplodiny, má vysoký točivý moment již v nízkých otáčkách. Skútr je proto v rozjezdu svižný, což se hodí zejména v městském provozu.

Navíc zaujme také svým kvalitním zpracování a moderním sportovním designem. Nabízí velké a pohodlné sedlo, dostatek prostoru pro nohy, příjemné držení řídítek, stabilní a dobře odpružený podvozek, to vše je zárukou vysokého komfortu při jízdě.

Skútr je homologovaný pro provoz na pozemních komunikacích.

K dostání je v černé a bílo-červené barvě za cenu 36 990 Kč na www.hecht.cz a v kamenných prodejnách Hecht po celé ČR.

TZ Hecht