Redakce magazínu CelebrityRevue.cz vyrazila s novým vozem Dongfeng Fengon 5 od Šůla Motors na Oktagon 43

06.06.2023

Před nedávnem jsme se vydali novým vozem Dongfeng Fengon 5 na natáčení exkluzivních rozhovorů na prestižní galavečer Oktagon 43. Vůz nám zapůjčili firma Šůla Motors z Rokycan a my za tuto možnost ještě jednou děkujeme.

Náš tým Celebrity revue často navštěvuje MMA galavečery, kde natáčí jedinečné rozhovory s bojovníky. Tentokrát byla ale naše cesta zcela odlišná. Díky Šůla Motors jsme mohli zažít jízdu na galavečer ve zbrusu novém a v ČR jistě ještě neokoukaném voze Dongfeng Fengon 5. 

Pozn. redakce: Podívejte se na rozhovory z galavečera Oktagon 43:

Dongfeng Fengon 5

Dongfeng je známý svou moderní technologií a výkonností svých vozidel, a právě to se na naší cestě ukázalo jako klíčový faktor. Díky vozu Dongfeng jsme si dokázali naši reportážní cestu užít s maximálním komfortem a zcela bezproblémově.

Dongfeng Fengon 5 s automatickou převodovkou nás bezpečně dovezl do Prahy. Zároveň nám na dálnici předvedl i svou sílu. 

Zaujalo nás:

  • benzinový motor s automatickou převodovkou
  • stahovací okno ve střeše vozu (elegantní doplněk)
  • prostorný interiér
  • zařazení do oblíbené kategorie SUV
  • příjemné jízdní vlastnosti

Na galavečeru Oktagon 43 jsme natočili spoustu zajímavých rozhovorů

Během rozhovorů jsme měli příležitost seznámit se s osobními příběhy a motivací sportovců, kteří se pravidelně účastní Oktagonu. Prostřednictvím našich otázek jsme získali hlubší vhled do jejich života mimo ring. 

Vždy jsme nadšeni, když můžeme sdílet tyto unikátní příběhy a inspirativní momenty se svou komunitou. Být součástí galavečera Oktagonu a mít možnost natáčet rozhovory s největšími hvězdami MMA byl pro nás nezapomenutelný zážitek.

Poděkování

Tato unikátní spolupráce nám umožnila prohloubit naše mediální partnerství a zároveň představit značku Šůla Motors jako spolehlivého dodavatele nových vozů. Děkujeme firmě Šůla Motors za podporu a spolupráci a za zapůjčení vozu Dongfeng Fengon 5. 

Více na www.sulamotors.cz 

Chcete také propagovat vaši značku přirozeným a zároveň unikátním způsobem? Kontaktujte nás, rádi k vám přijedeme.

Andrea Ježková