Chcete vlastní nemovitost? Kupte si jí v Itálii

24.02.2022

Procházení nabídek českých nemovitostí může být frustrující. Dokonce i nepříliš atraktivní domy a byty jsou nabízeny za extrémně vysoké částky. To nutí stále více Čechů, aby odvraceli svou pozornost od českého státu a poohlíželi se po nemovitostech v zahraničí. V mnoha atraktivních zahraničních destinacích se nabízí nemovitosti za stejné nebo dokonce i nižší ceny. Líbilo by se vám vlastnit nemovitost u moře? Je ideální doba pro její nákup.

Nákup nemovitost v Itálii

Itálie patří mezi nejoblíbenější turistické destinace a zároveň jde o jedno z nejlepších míst k životu. Je tu mnohem vyšší životní úroveň, teplé moře, příjemní lidé, úžasná příroda, památky a mnoho dalšího. Mít zde vlastní nemovitost je snem mnoha lidí a její pořízení je jednodušší, než se může zdát. Je vhodná doba investovat do zahraniční nemovitosti, protože inflace nelítostně likviduje našetřené úspory mnoha lidí.

Reality v Itálii můžete vybírat na webu italicahomes.com/cs. Nabízí se vám zde domy, byty, pozemky, komerční objekty i celé farmy. Nabídka je velmi široká a najdete zde nemovitosti z celé Itálie. Chtěli byste v Itálii žít, mít zde rekreační domek nebo zde podnikat? Díky nákupu nemovitosti se vám tyto možnosti nabízejí. Pokud vám nějaká nemovitost padne do oka, realitní specialisté vám zprostředkují její nákup i s celým servisem. Nabídka je široká a neustále se rozšiřuje. U každé nemovitosti máte uvedené všechny potřebné informace, cenu a také mnoho fotografií.

S hledáním vám pomohou přehledně rozdělené kategorie, interaktivní mapka nebo filtr, kde si nastavíte svá kritéria. Chtěli byste mít nemovitost v nějaké konkrétní oblasti, kterou máte rádi? Pro mnoho lidí jsou velkým lákadlem nemovitosti v Toskánsku (Immobilien in der Toskana). Pokud jste o nákupu italských nemovitostí ještě neuvažovali, projděte si nabídku na webu a možná pro vás bude tou správnou inspirací, která ve vás zažehne touhu zde nemovitost vlastnit.

komerční sdělení