Chcete obohatit své podnikání o novou výrobní halu? Víme, na co si dát pozor

23.07.2023

Nezáleží na tom, zdali zpracováváte kovy, plasty, sklo, kámen nebo třeba dřevo, spoustě podnikatelů postupem času přestanou stačit původní kapacity. Rostoucí zákaznická základna i zavádění nových technologií zkrátka nejsou jen tak. Jak si poradit se stěhováním a nezbláznit se z toho?

Těžká zařízení

Vlastníte-li pouze malý sklad nebo obchůdek, nejspíše není o čem mluvit. V takové situaci vám bohatě postačí větší dodávka, několik pomocníků a jste v suchu. Co si ale počít v případě, kdy na vás čeká obávaná přeprava strojů?

Několikatunová zařízení plná elektrických součástek nejsou nic levného. Zároveň je jen těžko uvezou běžná vozidla. Nemluvě o nutnosti jejich demontáže, zvednutí jeřábem a spousty dalších kroků. Přesně proto se pro tyto účely hodí najmout opravdu ověřené profesionály, již se specializují na konkrétní oblast.

Ais Eurelo

Řekne-li se přeprava strojního zařízení, nesmíme zapomínat na jednoho z největších českých hráčů – Ais Eurelo. Daná společnost je schopná vyřešit demontáž, zvedání, bezpečnou přepravu, skladování, přípravu rozvodů v nové hale, montáž, elektroinstalace i kompletní administrativu. Zároveň vás hravě přesune do třinácti různých zemí světa, s čímž se pojí i realizace potřebných cizojazyčných dokumentů. Zkrátka a dobře poskytují komplexní služby od A až po Z.

Vše začíná telefonickou domluvou, po níž se k vám zastaví projektový manažer. S ním si projdete vaši firmu, vymyslíte nejvýhodnější postup práce a podáte si ruce. Následně začíná celý proces přepravy, který končí stroji připravenými k okamžitému používání.

Chcete vědět více? Chystáte se expandovat, přestěhovat nebo nakoupit stroj do stávající firmy? Pak se mrkněte na webové stránky pod odkazy, přečtěte si informace a máte jasno.

komerční sdělení

foto: https://aiseurelo.cz/