Chcete adekvátně oslavit magický svátek svých milovaných?

03.03.2024

Snažíte se zrovna vymyslet perfektní dar pro člena své rodiny, který bude brzy slavit svátek? Pak nezapomeňte na to, že každé jméno má svůj hluboký význam. Z toho důvodu ho musíte podtrhnout opravdu originálním darem. Jakým?

Láskyplné oslovení

Jméno není pouze jakési obyčejné oslovení, díky němuž upoutáte pozornost svých milovaných. Má totiž mnohem hlubší a smysluplnější význam, než jsme často ochotní připustit.

Konkrétní oslovení poslouchají vaše ratolesti již od prvního okamžiku svého života. To samé platí i pro vaši drahou polovičku, rodiče, sourozence i další členy rodiny. Řada z nás se přitom jmenuje po svých prarodičích i dalších osobách, které si chceme navždy připomínat. Je tedy naprosto jasné, že tento druh oslovení v sobě skrývá řadu pěkných citů.

Oslavte význam jména

Z toho vyplývá, že oslavu jména nesmíte brát na lehkou váhu. Přesně proto pro vás máme super tip na jedinečný dárek, s nímž potěšíte úplně všechny členy rodiny.

Řeč je o parádním zlatém dukátu z dílny Pražské mincovny. V čem se liší od běžných zlatých medailí? Odpověď je prostá – na jeho přední straně najdete jméno oslavence. Zadní naopak zdobí příjmení. Takový kus vlastní pouze jeden člověk na světě.

Jeho 23,66karátové tělo váží 3,49 gramu a má průměr 20 milimetrů. Samozřejmě je zabalené v klasickém průhledném blistru (aby se nepoškodilo). Následně se dukát uloží do dárkové krabičky, přibalí se k němu český punc i certifikát pravosti a odešle se na vaši adresu.

Celá objednávka přitom zabere maximálně několik málo minut. Stačí si otevřít webové stránky e-shopu ceska-jmena.cz pod odkazem na začátku článku. V mžiku se ocitnete v prostředí e-shopu, kde naklikáte požadované jméno i příjmení. Následně se před vámi objeví zákaznická sekce se všemi informacemi.    

komerční sdělení