Autopůjčovna Praha má řešení pro každého, kdo potřebuje spolehlivý vůz

01.05.2021

Nejedna rodina v České republice vlastní hned několik automobilů, výjimkou však nejsou ani domácnosti, které žádné motorové nemají. Není se čemu divit. Náklady spojené s vlastnictvím automobilu nejsou zrovna zanedbatelné, navíc průběžně stoupají. Občas se ale auto hodí i těm, kteří ho běžně nepotřebují a spokojeně jezdí hromadnou dopravou. V takové chvíli mohou využít služeb, které nabízí půjčovna aut Praha. Ta dokáže pomoci i těm, kterým jejich vlastní auto právě nečekaně a v tu nejméně vhodnou chvíli vypovědělo provoz. A také návštěvníkům, kteří se na území České republiky zdržují jen dočasně.

V centru Prahy i dalších lokalitách se parkování prodraží i rezidentům. Využít půjčovnu je často úspornější a praktičtější řešení

Vlastnit auto se tak vyplatí hlavně těm, kteří mají vlastní garáž, případně žijí v oblasti, kde je možné parkování zdarma na veřejných prostranstvích. Zatímco na venkově, v satelitních městečkách a obecně v odlehlejších lokalitách s horším dopravním spojením se světem, aut přibývá, v centrech velkých měst se bez vozu dokáže obejít stále více lidí. Auto je pro ně příliš velkou zátěží; parkovacích míst ve vyhrazených zónách je málo, finanční výdaje nemalé. I tato skupina lidí však čas od času auto potřebuje. Nejsnadnější cestou pak je využití služeb autopůjčovny. Jednou z těch opravdu spolehlivých je autopůjčovna Praha. Nejen, že není třeba hradit poplatky za parkovací kartu, případně pronájem garáže nebo hlídaného parkovacího místa; zákazníků půjčovny aut Praha se netýkají ani náklady na servis a údržbu automobilu. Půjčovna aut Praha tak v mnoha případech může pomoci ušetřit starosti, čas i peníze.

Zajistit náhradní vozidlo nebo dočasně rozšířit vozový park firmy může být snadné a rychlé

V případě, že dojde k havárii vozidla každodenně využívaného v rámci firmy, bývá obvykle třeba co nejrychleji, pokud možno okamžitě, zajistit náhradu. To samé platí, i když se na služebním autě nečekaně objeví porucha, případně pokud vůz z nějakého důvodu neprojde technickou kontrolou. Půjčovna aut Praha dokáže přistavit vůz ještě v den, kdy je objednán. Její služby mohou využít jak firmy, tak i fyzické osoby. Dokáže tak doslova vytrhnout trn z paty i zaměstnancům, kteří mají špatné spojení do místa výkonu práce. A pomůže vyřešit i potřebu dočasného navýšení počtu aut ve firmě. Autopůjčovna Taggart Praha navíc nabízí jen auta ve skvělém technickém stavu, jejichž stáří je maximálně jeden rok. A v průměru mají najeto pouhých 18 000 kilometrů.

Příznivá cena a možnost dlouhodobého pronájmu - to je autopůjčovna Taggart Praha

Autopůjčovna Taggart Praha má bezkonkurenční ceny. Sama hradí náklady na provoz, údržbu a pojištění, klienti neplatí startovací poplatky či akontace. Ani nejsou vázáni smlouvou jako u operativního leasingu. Auto si přitom lze půjčit nejen na několik málo dní, ale třeba na celý rok.

Foto je ilustrační.

komerční sdělení

Fotka od Free-Photos z Pixabay