Autokamera je vhodným doplňkem na dlouhé cesty

13.09.2022

Jste často na služební cestě nebo si užíváte dovolené v různých koutech Evropy? Potom byste měli mít patřičné vybavení s sebou a určitě nejde jenom o anglický slovník nebo spolehlivou svítilnu. Kamera do auta je téměř nutností pro všechny řidiče z povolání, už jen proto, že videozáznam slouží i jako kvalitní důkaz pro vyšetřovatele dopravní nehody. Kdo má nahrávku, ten může velice jednoduše prokázat pravdivost svých slov. A díky GPS vám rozhodně nehrozí, že byste na toulkách Evropou někde zabloudili. Pro větší jistotu je vhodná i v místech, se kterými už jste měli dříve tu čest.

Výhodou je i pomoc s parkováním

Hodiny videa ve Full HD rozlišení? Jistě, i ty můžete nahrát, autokamera je připravena pracovat opravdu na maximum. Na první pohled je zcela nenápadná a pomůže vám s parkováním na hůře přístupných místech nebo nepřehledných parkovištích. Každý se s tím určitě někdy setkal, tak proč nemít parking vyřešený opravdu elegantním způsobem? Noční vidění je také výhodou, zvláště pokud jedete po dálnici nebo kdekoliv jinde i v nestandardním čase. Nahrávka při nepřízni počasí? Samozřejmě, s tím pomůže funkce WDS, která se postará, aby večerní nedostatek světla nehrál na videu téměř žádnou roli. Chcete se podívat na nahrávky, které jste na cestách udělali? Není nic jednoduššího, stáhnete si je do mobilu nebo PC, můžete je i přehrát na flash disk, možností je celá řada.

Kompaktní rozměry nebrání výhledu

Kamera do auta je dnes velmi malé zařízení, u kterého se nemusíte obávat, že vám bude překážet při výhledu za volantem. Dnešní modely mají i další výhodu, která tkví v jejich eleganci. Jinými slovy, vše v interiéru auta vám bude dokonale ladit, design tady rozhodně není až na posledním místě! Další podnětné informace k tématu hledejte na stránkách cel-tec.cz!

komerční sdělení

Foto dodal inzerent