Alkohol testery jako skvělý dárek

21.11.2023

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim blízkým? Máme jeden tip na univerzální dárek, který ocení každý řidič či řidička, snad kromě abstinentů. Ano, je to alkohol tester. Snad nikdo nechce řídit opilý, a to jak kvůli riziku způsobení dopravní nehody, tak kvůli pokutě.

V Česku je tolerance alkoholu za volantem nulová. Do 0,3 promile sice nedostanete žádné body do bodového systému, ale ve správním řízení se pokuta i za takto malé množství alkoholu může vyšplhat až na 20 000 Kč. Od 0,3 promile více navíc dostáváte 7 bodů, což není zrovna malé číslo. O důsledcích nehody způsobené pod vlivem alkoholu ani nemluvíme. Tam nejde o pár desítek tisíc, ale o životy. Být pod vlivem za volantem se opravdu nevyplácí. A právě proto existují alkohol testery.

Raději si ověřte, zda můžete řídit

Zapomenete, že potřebujete večer někam jet, a dáte si dvě skleničky po obědě. Víte, že potřebujete jet, ale stejně chcete ochutnat to speciální pivo. Po jednom snad nenadýcháte, ne? Do této či nějaké podobné situace se může dostat každý. A právě v těchto chvílích je skvělé, když si můžete ověřit, jak na tom jste s hladinou alkoholu v krvi. Domácí alkohol tester je k tomu ideální.

Pořiďte si kvalitní alkohol tester

Alkohol testery z Číny se dají pořídit i za pár stovek. Dá se jim ale věřit? Většina lidí spoléhá raději na evropské či americké výrobce. Jedním z nich je i Alkohit. Alkohol testery Alkohit jsou vyráběné v EU a na trhu mají skvělou pověst. Cenová hladina různých typů těchto testerů se liší podle možnosti odběru (aktivní/pasivní), druhu napájení a použitého senzoru. I ty nejlevnější jsou ale vysoce kvalitní a přesné. Prohlédněte si nabídku a vyberte takový, který je ve vašich finančních možnostech. Alkohol testery Alkohit jsou způsobem, jak vašim blízkým ukázat, že o ně máte starost.

komerční sdělení